אודות

"כשאנחנו פונים לאשחר אנו יודעים שהפרויקט שלנו בידיים בטוחות."/יזם בניה

אנחנו מנהלים ומפקחים עבור לקוחותינו פרויקטים בבניה, מציעים יעוץ הנדסי בתחום האקוסטי והתרמי מייצגים יזמים ודיירים בפרויקטים של תמ"א 38 ומלווים פרויקטים של בניה ירוקה.
אנו מביאים איתנו ניסיון ובקיאות רבת שנים בתחומי המומחיות שלנו, יחד עם יכולת מצוינת לעבוד ולגשר בין אנשים. תחום הבניה דורש פעמים רבות כישורי גישור ואנו שמחים להציע את כישורינו בתחום.
התחלנו את הדרך המשותפת שלנו בימי ילדותנו, כחברי אמת שטיפחו חלום להקים יום אחד חברה משותפת. החלום שלנו התגשם על הצד הטוב ביותר, כך שכבר שנים אנו מגישים ללקוחותינו שירות מקצועי, שלצידו שנות ניסיון רבות תוך עמידה בסטנדרטים של מקצועיות ועבודה בהתאם לכל התקנים הנדרשים.

"אשחר מומחית במקצועות הבניה."
/אלון לב זוהר, מנכ"ל משותף


חמי רזניק, מנכ"ל משותף

אחראי על תחום הייעוץ ההנדסי בחברה. מנהל פרויקטים בעל ניסיון של 28 שנים במערכת הביטחון ובאזרחות. מחזיק בתואר ראשון בהנדסת מכונות ובתואר שני בהנדסת מערכות מהמכון הטכנולוגי לישראל (הטכניון). בתחילת דרכו עבד כשוליה במקצועות הבניה (איטום, אינסטלציה וחשמל). בעל ידע נרחב בעולם ההנדסה בדגש על שילוב מערכות בתוך מבנים ותשתיות. מומחה בתחום הייעוץ האקוסטי והתרמי.
סקיפר בשעות הפנאי, אוהב לטייל בארץ ובחו"ל.אלון לב זוהר, מנכ"ל משותף

מנהל את תחום התמ"א 38 מגשר מוסמך, תפקד בעבר כסמנכ"ל ביצוע בחברת יזמות של תמ"א 38, בן למשפחה קבלנית גדולה, היה נציג מיקרוסופט בסיאטל ארה"ב, מטפל בשיטת גרינברג, איש משפחה, חצה את אוסטרליה על אופניים.